  11. Fierastrau pendular 20V 80mm 1 x 2Ah RDP-SJS20, Raider 030210
Fierastrau pendular 20V 80mm 1 x 2Ah RDP-SJS20, Raider 030210
NOU
LICHIDARE STOC
+CADOU
Descriere Fierastrau pendular 20V 80mm 1 x 2Ah RDP-SJS20, Raider 030210
- Numar de rotatii fara sarcina: 0 - 2700 min-1- Tip Acumulator: Li-Ion
- Unghi de taiere reglabil: 0 - 45°
- Adancime de taiere in lemn: 80 mm
- Adancime de taiere in otel: 5 mm
- Adancime taiere in metal neferos: 12 mm
- Tensiune nominala: 20 V
- Gradele de miscare ale pendulului: 4
- Cursa lamei: 20 mm
- Sistem rapid de prindere a lamei
- Ghidaj paralel
- Adaptor colector praf
- Functie pendulare cu 4 trepte
- Reglarea lamei
- Usor de conectat la aspirator
Setul cuprinde:
- Acumulator: 1 buc.
- Incarcator: 1 buc.
- Ghidaj paralel: 1 buc.
- Cutie pentru depozitare si transport
- Masinile Raider Pro R20 sunt adaptate sa functioneze cu acelasi tip de acumulator litiu-ion cu o tensiune de iesire de 20V